مشاهده جزئیات خبر

دانش شرکتهای فناور دانشگاه سمنان در صنعت ساختمان استان کاربردی می شود

به منظور استفاده از فناوریهای نو در صنعت ساختمان استان، تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان امضاء و مبادله شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ این تفاهم نامه به امضای دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و مهندس محمد رضا خسروی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان رسید و بین طرفین مبادله شد .
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : این تفاهم نامه با هدف تسهیل ساز و کار، پایش نیازهای صنعت ساخت و ساز استان سمنان و معرفی شبکه نوآوری صنعت ساختمان به شرکت های فناور منعقد شد .
دکتر علی حقیقی اصل با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های شرکت های فناور در زمینه های مرتبط با صنعت ساختمان، ابراز امیدواری کرد: این تفاهم نامه در تجاری سازی محصولات دانش بنیان و تحقق شعار رونق تولید بیش از پیش موثرباشد .
 در این جلسه مهندس خسروی با اشاره به ضرورت به کارگیری فناوری‌های نوین در حوزه ساختمان و بهره‌مندی از نیروهای فناور خلاق و جوان استان در این زمینه، از همراهی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان استقبال و آن را گامی سازنده در راستای این هدف دانست.
همچنین در این جلسه، معاونین و مدیران پارک علم و فناوری دانشگاه نیز دیدگاه های خود را در رابطه با اجرای مفاد تفاهم نامه و توسعه روابط مشترک ارائه نمودند

image
shape
img
img
shape
shape
shape
shape
بالا