مشاهده جزئیات خبر

پایان کار یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات با قرائت بیانیه نهایی

ازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات عصر امروز با قرائت بیانیه پایانی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به کار خود پایان داد.
در متن این بیانیه که از سوی فریدون مقدس نژاد رئیس کمیته علمی یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌الات قرائت شد آمده است:
به لطف خداوند متعال و با مشارکت حداکثری دست‌اندرکاران حوزه قیر و آسفالت کشور، یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار گردید.
با توجه به محتوی سخنرانی‌ ها، نشست‌ها و هم‌افزایی صورت گرفته در بخش‌های مختلف تحقیقاتی، صنعتی و اجرایی، اهم موضوعات مطرح شده و محور فعالیت‌های آتی در حوزه قیر و آسفالت به شرح ذیل مورد تایید حاضرین قرار گرفت:
- حرکت به سوی بکارگیری روسازی‌های کم هزینه و بهینه‌سازی طرح روسازی از جمله تثبیت لایه‌های روسازی با سیمان و مواد مشابه
- لزوم توجه به کاربرد نقشه پهنه‌بندی جدید، قیرهای عملکردی (PG) در پروژه های راهسازی
- توسعه سیستم مدیریت روسازی (PMS) راه‌ها و فرودگاه‌‌ها (AMS) و بکارگیری خروجی‌های حاصل از این سامانه‌ها در تصمیم‌گیری‌های اجرایی از جمله تخصیص اعتبارات
- توجه به تولید، کنترل کیفیت و بکارگیری قیرهای اصلاح شده از قبیل قیر پودر لاستیکی
- استفاده بهینه از تراشه‌های آسفالتی (RAP) در پروژه های احداث و نگهداری روسازی راه‌ها
- پیاده‌سازی نظام مدیریت و تضمین کیفیت (QA) در پروژه‌های احداث و نگهداری روسازی‌های آسفالتی
- ارتقای دانش فنی کارشناسان و مهارت عوامل اجرایی حوزه قیر و آسفالت
پس از قرائت بیانیه پایانی و در بخش معرفی چهره برتر صنعت قیر و آسفالت در سال 98، از فریدون مقدس عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و رئیس کمیته علمی یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌الات به عنوان چهره برتر تقدیر به عمل آمد.
همچنبن در ادامه پوریا حاجی کریمی به عنوان محقق جوان این دوره از همایش معرفی و تقدیر شد.
در بخش مسابقات آسفالت نیز، تیم سیاوش کردی، امان محمد کرد و علی اکبری توانستند رتبه اول را به خود اختصاص دهند و جایزه این بخش را دریافت نمایند. در این بخش از نفرات دوم و سوم مسابقات نیز تقدیر شد.
در بخش پایانی مراسم اختتامیه یازدهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌الات، از حامیان این همایش تقدیر به عمل آمد.

image
shape
img
img
shape
shape
shape
shape
بالا